arayüz.png

OYUN OYNAYARAK KODLAMA ÖĞRENİN

Neden Kodeks'i Kullanmalısın?

Kodlama öğrenmenin en hızlı ve en etkili yolu

Yaparak Öğren ve Pratik Yap

Deneyim seviyeniz ne olursa olsun kısa alıştırmalar ile yaparak öğrenin ve hızlı geri bildirim alın. Projeler yaparak deneyim kazanın.

Sosyalleş ve Eğlen

Oyun kurgusu içerisinde eğlenerek öğrenin. Kodeks ile eğitim gören başka öğrenciler ile tanışın. Yazdığınız kodları paylaşın. Ekip arkadaşları bulun.

Her Zaman Ulaşılabilir

Pahalı kurslara para harcamadan tarayıcıya erişimi olan her cihazdan öğrenmeye devam edin. Eğitimden uzak kalmayın.

KODEKS NASIL KULLANILIR?

İlerlemek İstediğin Alanı Seç

Yaparak Öğren ve Kendini Test Et

Sosyalleş ve Rekabet Et

Bir web sitesi geliştirmek isteyebilirsin ya da bir mobil uygulama. Bu durumda HTML, CSS, Javascript ya da C#, C++ ve SQL gibi dillerden birkaçını öğrenmek yararlı olacaktır. Eğer kafan çok karıştıysa bu konuyu fazla dert etmene gerek yok, herhangi bir kurs ile başlayabilirsin.

Bir hikaye ve oyun kurgusu içinde size adım adım verilen interaktif alıştırmalar ile kolay ve etkili şekilde öğrenin. Sonrasında gerçek projeler yaparak, yanlış-eksik kodlara en iyi çözümleri bularak yeteneklerinizi geliştirin.

Canlı ve etkin topluluğa dahil olun. Yeni arkadaşlar edinin ve ekipler kurun. İlerlemenizi takip edip günlük seriler oluşturun, puan toplayın ve ligde rekabet edin. Avatarınızı için kişiselleştirmeler alın.

Biz Kimiz?

Bu fikir kodlama öğrenmek isteyenlerin beceri temelli, sade, etkili, bağımlılık yapıcı, rekabetçi ve en eğlenceli eğitimi veren bir eğitim platformudur. Bu uygulama bilimin ışığında en etkili öğretme-öğrenme metotlarını kullanarak kullanıcıya en iyi eğitim deneyimini sunacaktır. Özellikle karantina dönemindeki boş zamanın en verimli ve eğlenceli geçirmeye olanak sağlayacaktır.

İletişim

 
 
 
 
screenshot-app.brandmark.io-2021.03.20-0
buton.png
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Instagram Simge